Hit enter to search

Magdalena Chmielarz

lekarz weterynarii, właścicielka przychodni

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie, studia ukończyła w 2010 roku.

Po studiach rozpoczęła pracę w specjalistycznej całodobowej klinice weterynaryjnej.

W 2013 roku ukończyła roczne studia podyplomowe „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne”. Jest to jedyny w Polsce specjalistyczny kurs poświęcony psychologii oraz modyfikacji zachowania kotów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zarówno w zakresie medycyny weterynaryjnej jak i problemów dotyczących zachowania i jego zaburzeń głównie u kotów uczestnicząc w seminariach i szkoleniach oraz na bieżąco przeglądając literaturę specjalistyczną.

Prywatnie opiekunka Kiry- 12 letniej kotki rasy europejskiej.

W trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych psów i kotów

Założycielka przychodni.

Kenia i Matka Jej, pragną bardzo, bardzo, bardzo podziękować Pani Magdalena Chmielarz za pomoc, pomimo dnia wolnego, pomimo eventu w lecznicy, Pani doktor nie odmówiła nam dzisiaj pomocy. Takie wsparcie w chorobie małego przyjaciela to skarb, którego nie sposób opisać. Wdzięczność, której nie sposób wyrazić słowami.
Dziękujemy 

‎Jaga A. Drozdz‎

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem Pani doktor. Zwykle weterynarza nie zbyt interesuje samopoczucie zwierząt podczas wizyty (przynajmniej na takich do tej pory trafiałam lekarzy), natomiast Pani Magdalena przed przystąpieniem do jakichkolwiek czynności pozwoliła kotkowi swobodnie się powałęsać po gabinecie, oswoić się z nowym otoczeniem, dała zabawki, smakołyki, a wszystko po to by kot wiedział, że nic mu nie grozi, by zmienić jego dotychczasową traumę do gabinetów (po ostatniej wizycie w innym gabinecie miał połamane do krwi pazury, bo ze stresu chciał za wszelką cenę uwolnić się z transportera… ). Po prostu pełen profesjonalizm, całkowite oddanie się sprawie, a to wszystko w świetnej cenie, co jest nie zbyt często spotykane w Krakowie.

Agata Figat

Natalia Majerczak

lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Studia ukończyła w 2016 roku.
Odbywała praktyki w lecznicach we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Od okresu studiów jej pasją stała się diagnostyka obrazowa, a w szczególności badanie ultrasonograficzne.

Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach, by na bieżąco poszerzać swoją wiedzę medyczną i kwalifikacje.

W naszej przychodni zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych kotów i psów oraz diagnostyką obrazową – USG i RTG.

Prywatnie opiekunka kota rasy europejskiej – Bronka. Miłośniczka kina, teatru i podróży.

Paulina Hajduk

lekarz weterynarii

W wieku 4 lat postanowiła, że w przyszłości będzie pomagać chorym zwierzętom. Do marzeń z dzieciństwa powróciła w 2015 roku, gdy podjęła drugie studia – weterynarię na Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, które ukończyła w 2021 roku.

Od czerwca 2016 roku regularnie odbywała praktyki u boku dr Magdy Chmielarz, od stycznia 2019 r. pracowała jako asystent lekarza/recepcjonistka. Od sierpnia 2019 r. odbywała też praktyki u krakowskich i warszawskich kardiologów weterynaryjnych.
Zakochana w kardiologii, ale interesuje się także chorobami wewnętrznymi psów i kotów, z których pogłębia swoją wiedzę na wielu kursach i konferencjach.
Miłośniczka kotów i szczurków. Obecnie w domu towarzyszą jej trzy koty: Demon, Kika i Chester.

Nałogowa książkozakupoholiczka, a przy tym wielka fanka Wiedźmina, Pana Lodowego Ogrodu oraz twórczości Jo Nesbo i Karen Moning. W wolnych chwilach relaksuje się przy dźwiękach muzyki (najlepiej na żywo podczas koncertów).

Magdalena Nowińska

lekarz weterynarii

Studia weterynaryjne rozpoczęła w 2016 roku w Lublinie, a po drugim roku przeniosła się do Krakowa by kontynuować naukę.
W przychodni od 2018 roku regularnie asystuje przy wizytach i zabiegach oraz opiekuje się pacjentami szpitalnymi.
Poza byciem internistą chciałaby specjalizować się w okulistyce i chirurgii. Swoją wiedzę w tym kierunku poszerza biorąc udział w praktykach pod okiem specjalistów oraz konferencjach i webinarach.
W domu zawsze miała koty, dlatego ich behawioryzm również leży w kręgu jej zainteresowań.
W wolnym czasie lubi przebywać blisko natury, chodząc po górach, jeżdżąc na rowerze oraz snowboardzie.

Katarzyna Frankowska

kierownik personelu średniego, technik weterynarii

Absolwentka wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie w 2016 roku uzyskała tytuł mgr. inż. Zootechniki, a także absolwentką ZSRCKU w Czernichowie na kierunku Technik Weterynarii.

W Przychodni pełni funkcję asystenta lekarza weterynarii.

Do jej najważniejszych zadań należą: asysta przy badaniach, opieka nad pacjentami szpitalnymi, przygotowania przedoperacyjne, opieka pooperacyjna nad pacjentami oraz nadzór anestezjologiczny podczas zabiegów. Nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach (Warsztaty Anestezjologii – prowadzący lek. wet. Robert Kraczkowski, Warsztaty anestezjologiczne – prowadzący dr n. wet. Piotr Skrzypczak).

Prywatnie opiekunka kota rasy europejskiej – Grebo.

Paulina Guzik

technik weterynarii

Absolwentka Dziennikarstwa, kursu „Technik Weterynarii” oraz studiów podyplomowych „Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących”, pettsiterka i wolontariuszka krakowskich fundacji zajmujących się interwencjami i adopcjami zwierząt.

W przychodni opiekuje się pacjentami szpitalnymi, asystuje lekarzom przy badaniach oraz pomaga w obsłudze recepcji.

Prywatnie opiekunka adoptowanych: psa rasy kundel – Rika oraz szczurka rasy szczurek – Pixla.

Marlena Świrad

technik weterynarii

Absolwentka Technikum Weterynaryjnego w Trzcianie oraz kierunku Zootechnika ze specjalnością Prewencja weterynaryjna i ochrona zdrowia zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.
W przychodni zajmuje się opieką nad pacjentami, asystą w zabiegach i badaniach oraz obsługą recepcji.
Miłośniczka kwiatów kolekcjonerskich, które nałogowo kupuje oraz słodkich piesków.

pl_PLPolish
pl_PLPolish