Hit enter to search

Magdalena Chmielarz

lekarz weterynarii, właścicielka przychodni

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie, studia ukończyła w 2010 roku.

Po studiach rozpoczęła pracę w specjalistycznej całodobowej klinice weterynaryjnej.

W 2013 roku ukończyła roczne studia podyplomowe „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne”. Jest to jedyny w Polsce specjalistyczny kurs poświęcony psychologii oraz modyfikacji zachowania kotów.

Stale podnosi swoje kwalifikacje zarówno w zakresie medycyny weterynaryjnej jak i problemów dotyczących zachowania i jego zaburzeń głównie u kotów uczestnicząc w seminariach i szkoleniach oraz na bieżąco przeglądając literaturę specjalistyczną.

Prywatnie opiekunka Kiry- 12 letniej kotki rasy europejskiej.

W trakcie specjalizacji z chorób wewnętrznych psów i kotów

Założycielka przychodni.

Kenia i Matka Jej, pragną bardzo, bardzo, bardzo podziękować Pani Magdalena Chmielarz za pomoc, pomimo dnia wolnego, pomimo eventu w lecznicy, Pani doktor nie odmówiła nam dzisiaj pomocy. Takie wsparcie w chorobie małego przyjaciela to skarb, którego nie sposób opisać. Wdzięczność, której nie sposób wyrazić słowami.
Dziękujemy 

‎Jaga A. Drozdz‎

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem Pani doktor. Zwykle weterynarza nie zbyt interesuje samopoczucie zwierząt podczas wizyty (przynajmniej na takich do tej pory trafiałam lekarzy), natomiast Pani Magdalena przed przystąpieniem do jakichkolwiek czynności pozwoliła kotkowi swobodnie się powałęsać po gabinecie, oswoić się z nowym otoczeniem, dała zabawki, smakołyki, a wszystko po to by kot wiedział, że nic mu nie grozi, by zmienić jego dotychczasową traumę do gabinetów (po ostatniej wizycie w innym gabinecie miał połamane do krwi pazury, bo ze stresu chciał za wszelką cenę uwolnić się z transportera… ). Po prostu pełen profesjonalizm, całkowite oddanie się sprawie, a to wszystko w świetnej cenie, co jest nie zbyt często spotykane w Krakowie.

Agata Figat

Natalia Majerczak

lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Studia ukończyła w 2016 roku.
Odbywała praktyki w lecznicach we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Od okresu studiów jej pasją stała się diagnostyka obrazowa, a w szczególności badanie ultrasonograficzne.

Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach, by na bieżąco poszerzać swoją wiedzę medyczną i kwalifikacje.

W naszej przychodni zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych kotów i psów oraz diagnostyką obrazową – USG i RTG.

Prywatnie opiekunka kota rasy europejskiej – Bronka. Miłośniczka kina, teatru i podróży.

Paulina Hajduk

lekarz weterynarii

W wieku 4 lat postanowiła, że w przyszłości będzie pomagać chorym zwierzętom. Do marzeń z dzieciństwa powróciła w 2015 roku, gdy podjęła drugie studia – weterynarię na Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, które ukończyła w 2021 roku.

Od czerwca 2016 roku regularnie odbywała praktyki u boku dr Magdy Chmielarz, od stycznia 2019 r. pracowała jako asystent lekarza/recepcjonistka. Od sierpnia 2019 r. odbywała też praktyki u krakowskich i warszawskich kardiologów weterynaryjnych.
Zakochana w kardiologii, ale interesuje się także chorobami wewnętrznymi psów i kotów, z których pogłębia swoją wiedzę na wielu kursach i konferencjach.
Miłośniczka kotów i szczurków. Obecnie w domu towarzyszą jej trzy koty: Demon, Kika i Chester.

Nałogowa książkozakupoholiczka, a przy tym wielka fanka Wiedźmina, Pana Lodowego Ogrodu oraz twórczości Jo Nesbo i Karen Moning. W wolnych chwilach relaksuje się przy dźwiękach muzyki (najlepiej na żywo podczas koncertów).

Katarzyna Frankowska

technik weterynarii

Absolwentka wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, gdzie w 2016 roku uzyskała tytuł mgr. inż. Zootechniki, a także absolwentką ZSRCKU w Czernichowie na kierunku Technik Weterynarii.

W Przychodni pełni funkcję asystenta lekarza weterynarii.

Do jej najważniejszych zadań należą: rejestracja pacjentów, asysta przy badaniach, przygotowania przedoperacyjne, opieka pooperacyjna nad pacjentami oraz nadzór anestezjologiczny podczas zabiegów. Nieustannie poszerza wiedzę uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach (Warsztaty Anestezjologii – prowadzący lek. wet. Robert Kraczkowski, Warsztaty anestezjologiczne – prowadzący dr n. wet. Piotr Skrzypczak).

Prywatnie opiekunka kota rasy europejskiej – Grebo.

Paulina Guzik

technik weterynarii

Absolwentka Dziennikarstwa, kursu „Technik Weterynarii” oraz studiów podyplomowych „Behawiorystyka Zwierząt Towarzyszących”, pettsiterka i wolontariuszka krakowskich fundacji zajmujących się interwencjami i adopcjami zwierząt.

W przychodni opiekuje się pacjentami szpitalnymi, asystuje lekarzom przy badaniach oraz pomaga w obsłudze recepcji.

Prywatnie opiekunka adoptowanych: psa rasy kundel – Rika oraz szczurka rasy szczurek – Pixla.

Szanowni klienci w związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki oraz dużą ilością pacjentów chcielibyśmy poinformować o tym, że na termin do lek wet Magdaleny Chmielarz w obecnej chwili trzeba się umawiać
Z CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.
Rozumiemy, że nie każdą sytuację da się zaplanować, a zwierzaki chorują niezależnie od dostępności lekarza. Ponieważ część rzeczy da się jednak zaplanować prosimy o wcześniejsze rezerwowanie wizyt profilaktycznych takich jak szczepienie, odrobaczanie oraz umawianie terminu wizyt kontrolnych w trakcie leczenia jak najwcześniej, najlepiej w dniu wizyty.

pl_PLPolish
pl_PLPolish