Hit enter to search

W wieku 4 lat postanowiła, że w przyszłości będzie pomagać chorym zwierzętom. Do marzeń z dzieciństwa powróciła w 2015 roku, gdy podjęła drugie studia – weterynarię na Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej UJ-UR w Krakowie, które nadal kontynuuje (obecnie V rok).
Od czerwca 2016 roku regularnie odbywała praktyki u boku dr Magdy Chmielarz, od stycznia 2019 r. pracuje jako asystent lekarza/recepcjonistka. Od sierpnia 2019 r. odbywa też praktyki u krakowskich kardiologów weterynaryjnych.
Zakochana w kardiologii, ale interesuje się także chorobami wewnętrznymi psów i kotów, z których pogłębia swoją wiedzę na wielu kursach i konferencjach.
Miłośniczka kotów i szczurków. Obecnie w domu towarzyszą jej trzy koty: Demon, Kika i Chester.
Nałogowa książkozakupoholiczka 😉 a przy tym wielka fanka Wiedźmina, Pana Lodowego Ogrodu oraz twórczości Jo Nesbo i Karen Moning. W wolnych chwilach relaksuje się przy dźwiękach muzyki (najlepiej na żywo podczas koncertów).

Szanowni klienci w związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki oraz dużą ilością pacjentów chcielibyśmy poinformować o tym, że na termin do lek wet Magdaleny Chmielarz w obecnej chwili trzeba się umawiać
Z CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.
Rozumiemy, że nie każdą sytuację da się zaplanować, a zwierzaki chorują niezależnie od dostępności lekarza. Ponieważ część rzeczy da się jednak zaplanować prosimy o wcześniejsze rezerwowanie wizyt profilaktycznych takich jak szczepienie, odrobaczanie oraz umawianie terminu wizyt kontrolnych w trakcie leczenia jak najwcześniej, najlepiej w dniu wizyty.

pl_PLPolish
pl_PLPolish