Hit enter to search

Przychodnia z pazurem

Przychodnia Weterynaryjna “Z pazurem” jest miejscem, w którym właściciele psów i kotów mogą liczyć nie tylko na profesjonalną pomoc swoim czworonożnym przyjaciołom ale również na otoczenie ich opieką behawioralną.
Przychodnia powstała w 2018 roku.
W naszej przychodni szczególną uwagę przykładamy do komfortu psychicznego naszych pacjentów. Zarówno w trakcie wizyty i badania jak i podczas zabiegów i hospitalizacji minimalizujemy stres i dyskomfort zwierząt, który może towarzyszyć im w nowym miejscu.
Zapewniamy wysokie standardy leczenia, korzystamy z nowoczesnego sprzętu, współpracujemy z laboratoriami w kraju i za granicą.
Nasz personel regularnie uczestniczy w szkoleniach, które pozwalają nam pomagać naszym podopiecznym korzystając z najnowszych medycznych wytycznych.
Jesteśmy zgranym zespołem dla którego leczenie zwierząt to nie tylko odpowiedzialny zawód ale i pasja. Dokładamy wszelkich starań, by podczas każdej wizyty zwierzęta otrzymały odpowiednią pomoc, a wizyty profilaktyczne były dla nich przyjemnością i wywoływały tylko miłe wspomnienia.

Nasz zespół

Image icon
Magdalena Chmielarz

lek. wet. / Właścicielka

Image icon
Katarzyna Frankowska

mgr. inż. Zootechniki

Image icon
Natalia Majerczak

lek. wet.

Atuty przychodni

Image icon
Profesjonalna opieka

nad zdrowiem kotów i psów

Image icon
Nowoczesny sprzęt

nad zdrowiem kotów i psów

Image icon
Dbałość o aspekty behawioralne

i psychikę zwierząt

Image icon
Szeroka oferta badań

oraz usług

Image icon
Pomoc i porady

podopieczni korzystają z najnowszych medycznych wytycznych

Image icon
Wykwalifikowany personel

który stale rozwija swoją wiedzę

Image icon
Hospitalizacja dzienna zwierząt

zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie

Image icon
Przyjazna atomosfera

aby wizyty były przyjemne

Czym się wyróżniamy?

W ofercie przychodni znajdują się takie usługi jak:

Porady żywieniowe

Dbałość o odpowiednią dietę, dostosowaną do wieku, rasy i trybu życia zwierzęcia, pozwala zapewnić mu odpowiedni rozwój i zdrowie. Lekarz prowadzący pomoże ustalić co powinno znaleźć się na codzień w misce Twojego kota i psa, w jakiej ilości; poradzi czego należy unikać i na co zwracać szczególną uwagę w diecie pupila.

Leczenie Chorób wewnętrznych

W naszej przychodni zajmujemy się na codzień leczeniem internistycznym kotów i psów. Podstawą diagnostyki chorób zwierząt towarzyszących jest wywiad, który każdorazowo przeprowadzamy z właścicielem, abyśmy mogli dobrze zrozumieć i zidentyfikować problem zwierzaka. Podczas wizyt każde zwierzę jest badane klinicznie, dzięki czemu uzyskujemy podstawowe informacje na temat jego aktualnego zdrowia. W zalezności od potrzeb rozszerzamy badanie np. o badanie dermatologiczne podczas którego pobieramy próbki niezbędne do diagnostyki mikroskopowej. Diagnostyka chorób wewnętrznych wiąże się również często z koniecznością wykonania badań dodatkowych, o których rozmawia z Państwem i kieruje na nie lekarz prowadzący. Do terapii używamy nowoczesnych leków. By leczenie było jak najmniej uciążliwe dla zwierząt a jednocześnie skuteczne pokazujemy właścicielom jak w sposób najmniej stresujący podać zwierzęciu tabletki czy inne konieczne preparaty,

Porady behawioralne

W przychodni możecie Państwo umówić się na specjalistyczną wizytę behawioralną ze swoim kotem. Podczas niej lekarz pomoże rozwiązać ewentualne problemy z zachowaniem pupila, porozmawiamy o wszystkich niezbędnych aspektach opieki nad zwierzęciem i zapewnienia mu zdrowia również w zakresie jego psychiki. Przed wizytą prosimy o umówienie się telefonicznie na konkretny termin, udzielimy również informacji w jaki sposób się do takiej wizyty przygotować. Podczas wizyt profilaktycznych również rozmawiamy o aspektach behawioralnych opieki , takimi jak odpowiednia zabawa z kotem.

Badania moczu

Badanie moczu wykonujemy zarówno na miejscu w lecznicy, jak i korzystamy z usług laboratoriów. To jedno z podstawowych badań, które dostarcza nam wielu ważnych informacji o stanie zdrowia Twojego zwierzęcia. Mocz kierowany do badania musi być odpowiednio przechowywany, w zależności od wykonywanych pomiarów. Informacji jak prawidłowo dostarczyć do nas mocz Twojego kota lub psa udzieli lekarz prowadzący

Zabiegi chirurgiczne i anestezjologia

.

Stomatologia

W przychodni zajmujemy się profilaktyką i leczeniem schorzeń stomatologicznych zwierząt towarzyszących. Zaczynając od przeglądu stanu jamy ustnej a kończąc na zabiegach stomatologicznych zapewniamy kompleksową opiekę nad Twoim pupilem. Podczas zabiegów korzystamy z nowoczesnego unitu stomatologicznego, wykonujemy niezbędną diagnostykę radiologiczną. Pacjenci są objęci opieką anestezjologiczną, dopasowaną indywidualnie do potrzeb każdego zwierzęcia.

  • icon-locationRadzikowskiego 47C, Kraków
  • icon-phone+48 666 406 642
  • icon-mailzpazurem@weterynarz-psycholog.com
pl_PLPolish
pl_PLPolish