Hit enter to search

Idealny transporter

Na wizyty w przychodni.

Wybór odpowiedniego transportera (wbrew pozorom) nie jest taką prostą sprawą, zwłaszcza wśród tak ogromnej dostępnej oferty. Poza pożądanym wyglądem powinien on przede wszystkim być solidny i “ funkcjonalny”. Dlaczego jest to istotne?
Często dostajemy prośby o poradę w wyborze dobrego transportera. Część z Państwa zauważyła też w trakcie wizyt, że nadszedł czas, by kupić inny, bardziej odpowiedni – zwłaszcza w przypadku tych bardziej zestresowanych czy walecznych Mruczków ?

Na co więc zwracać uwagę przy zakupie, by nie musieć za jakiś czas stawać przed koniecznością nowego poszukiwania i wydatku?
Jeżeli możemy coś doradzić to w poniższej infografice przedstawiamy kilka ważnych cech, które powinien posiadać “idealny” transporter, dzięki którym nasza praca z Pacjentami będzie łatwiejsza a co za tym idzie – wizyty dla Państwa podopiecznych mniej stresujące ?

Pod infografiką udostępniamy na Państwa prośbę kilka linków do stron producentów polecanych przez nas transporterów.

Szanowni klienci w związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki oraz dużą ilością pacjentów chcielibyśmy poinformować o tym, że na termin do lek wet Magdaleny Chmielarz w obecnej chwili trzeba się umawiać
Z CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.
Rozumiemy, że nie każdą sytuację da się zaplanować, a zwierzaki chorują niezależnie od dostępności lekarza. Ponieważ część rzeczy da się jednak zaplanować prosimy o wcześniejsze rezerwowanie wizyt profilaktycznych takich jak szczepienie, odrobaczanie oraz umawianie terminu wizyt kontrolnych w trakcie leczenia jak najwcześniej, najlepiej w dniu wizyty.

pl_PLPolish
pl_PLPolish