Hit enter to search
825 × 760 Strona Główna

Szanowni klienci w związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki oraz dużą ilością pacjentów chcielibyśmy poinformować o tym, że na termin do lek wet Magdaleny Chmielarz w obecnej chwili trzeba się umawiać
Z CO NAJMNIEJ 2 TYGODNIOWYM WYPRZEDZENIEM.
Rozumiemy, że nie każdą sytuację da się zaplanować, a zwierzaki chorują niezależnie od dostępności lekarza. Ponieważ część rzeczy da się jednak zaplanować prosimy o wcześniejsze rezerwowanie wizyt profilaktycznych takich jak szczepienie, odrobaczanie oraz umawianie terminu wizyt kontrolnych w trakcie leczenia jak najwcześniej, najlepiej w dniu wizyty.

W związku z zaistniałą sytuacją w kraju ustanowiliśmy zasady dotyczące wizyt oraz informowaliśmy o nich zarówno na profilu przychodni, jak i w samej przychodni.
Dzisiejszy dzień pokazuje, że niestety spora część klientów wykorzystuje „wolny” czas od pracy na załatwianie rzeczy, które czekały kilka tygodni lub miesięcy i nagle wymagają wizyty, choć w rzeczywistości tak nie jest.
Informacje o utrzymaniu należytej odległości od recepcji i pracowników oraz nie przychodzenie w kilka osób również nie są przestrzegane, a reakcja na ich egzekwowanie nie zawsze jest pozytywna.

Dbając o bezpieczeństwo zespołu podejmuję decyzję o pracy w okrojonym zakresie i składzie.
Od środy, do odwołania, w lecznicy przez maksymalnie 8h będzie przyjmował jeden lekarz. W związku z brakiem osoby na recepcji, na telefony będziemy oddzwaniać w wolnym czasie.
Nie przyjmujemy osób nie umówionych wcześniej niezależnie od tego czy przyjdą ze zwierzęciem czy po leki.
Jedynym wyjątkiem są pacjenci w stanie zagrożenia życia.

Planowane badania USG są odwołane do czasu powrotu lek. wet. Natalii Majerczak do pracy.

Poza godzinami obecności lekarza przychodnia będzie zamknięta, będzie możliwy kontakt telefoniczny – oczywiście w oficjalnych godzinach pracy przychodni.
Grafik i godziny otwarcia można sprawdzić na naszej stronie i profilu na FB.

Każde zapotrzebowanie na karmy/kontynuację leków ma być wcześniej zgłoszone telefonicznie w celu ich przygotowania, a termin odbioru będzie indywidualnie ustalany na konkretną godzinę w trakcie rozmowy.

Na chwilę obecną nie planujemy odwoływać umówionych zabiegów chirurgicznych, ale wszystko będzie zależeć od dostępności personelu, który asystuje i pomaga w zabiegach. Będziemy Państwa informować na bieżąco, każdy zabieg zostanie potwierdzony dzień przed, jak dotychczas miało to miejsce.

Przychodnia wprowadziła możliwość odpłatnych konsultacji telefonicznych pacjentów w trakcie leczenia już jakiś czas temu – prosimy korzystać w miarę możliwości z tej opcji, zwłaszcza w obecnej sytuacji.

Przypominamy, że ceny niektórych usług (szczególnie materiałów i zabiegów profilaktycznych) uległy zmianie.

Proszę na bieżąco dowiadywać się telefonicznie, jaki jest obecny status pracy Przychodni, gdyż dynamicznie zmieniająca się sytuacja NA PEWNO będzie nas zmuszać do wprowadzenia kolejnych środków ostrożności!

Chorzy lub poddani kwarantannie nie będziemy w stanie pomóc Waszym zwierzętom.
Dziękuję,
Magdalena Chmielarz